Confetti show

Confetti show

Confetti show powstało z myślą o dostarczaniu niezwykłych i niesamowitych przeżyć. Piękne efekty wizualne jakie daje confetti sprawia, że wprawiają wszystkich w niesamowicie imprezowy nastrój. Różnokolorowe płatki, wirujące nad głową zachęcają do dalszej zabawy. Pokaz confetti kojarzy się z nastrojem radości i świętowania ważnych wydarzeń w naszym życiu. Dlatego idealnie sprawdzi się podczas imprezy firmowej, zabawy sylwestrowej, podczas pierwszego tańca Pary Młodej, na urodzinach oraz imprezach klubowych.

Do wyboru oferujemy szeroki wybór kolorów i kształtów, które idealnie wpasują się w całość aranżacji. Confetti może stanowić także część papierowego show lub być zupełnie oddzielnym i niezależnym elementem uroczystości. Dzięki takiej atrakcji z pewnością uzyskasz niezapomniany efekt.

Confetti show jest całkowicie bezpiecznym pokazem. Użyte materiały są niepalne i bezwonne, dlatego też mogą być wykorzystywane zarówno w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu. Połączenie pokazu confetti z odpowiednią muzyką i pokazem świateł sprawi, że wzbudzisz zachwyt wśród swoich gości. Różnokolorowe płatki, niczym deszcz, powoli krążą w powietrzu i tworzą niesamowicie bajeczny klimat.

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu wyjątkowego i niesamowicie oryginalnego efektu, który na długo pozostanie w pamięci Twoich gości, to confetti show będzie idealnym rozwiązaniem.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.