Tworzenie pankostworów - kul do kąpieli

Tworzenie pankostworów – kul do kąpieli

Warsztaty z tworzenia pankostworów oprócz świetnej zabawy zachęcają również mnóstwem kolorów, zapachów i aromatów unoszących się w trakcie zajęć. Jest to świetna alternatywa dla zabawy z dzieckiem. Zadaniem tych warsztatów jest wyrabianie zmysłu estetycznego, poznanie otaczających nas zapachów, wykorzystywanych do produkcji środków do pielęgnacji, pobudzanie wyobraźni i kreowanie swoich własnych pomysłów oraz rozwijanie
zdolności manualnych. Warsztaty z tworzenia pankostworów pozwalają na stworzenie własnych kul do kąpieli, dzięki czemu każde dziecko będzie miało zwariowaną i kolorową kąpiel.

Samodzielnie wykonane kule można wręczyć jako piękny i pachnący prezent, który zadowoli każdego. Dodatkowo, dodanie takiej kuli do kąpieli pozwoli nie tylko na maksymalne zregenerowanie się, ale również zapewni nie lada frajdę, nie tylko dzieciom. Podczas naszych warsztatów każde dziecko własnoręcznie przygotuje kule do kąpieli, dobierając do niej swój ulubiony kolor, zapach i różnego rodzaju dodatki.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.