Warsztaty z wikliny papierowej

Warsztaty z wikliny papierowej

Warsztaty z wikliny papierowej organizowane są z myślą o dzieciach, które interesują się wykonywaniem prac manualnych. Rozwijają przede wszystkim ich wyobraźnię i kreatywność. Zadaniem naszych warsztatów jest ciekawe zaprezentowanie alternatywny dla tradycyjnej wikliny. Wyroby z papieru są świetną formą recyklingu, zatem dzięki naszym zajęciom dzieci uczą się kreatywnego wykorzystywania materiałów wtórnych.

Zajęcia odbywają się w odpowiednich grupach wiekowych. Zadaniem dzieci jest wykonanie przedmiotu ze skręconych papierowych rurek według stworzonego wcześniej schematu. Za pomocą papierowej wikliny i odrobiny wyobraźni, dzieci wytwarzają przedmioty w oparciu o formy przestrzenne.

Warsztaty z wikliny papierowej to świetna forma rękodzieła artystycznego, która daje bardzo ciekawy efekt końcowy, a jednocześnie pozwala na kreatywne spędzanie wolnego czasu. Wykonane przedmioty można wykorzystać jako ozdoba każdego wnętrza. Ten proces twórczy polega na tradycyjnej metodzie wyplatania, jak przy użyciu popularnej wikliny lub
innego materiału.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.