Warsztaty Czekoladowe

Warsztaty Czekoladowe

Zapraszamy dzieci na pyszną przygodę podczas Warsztatów Czekoladowych, na których dzieci będą miały niezwykłą okazję dowiedzieć się więcej o swojej ulubionej słodkości, a nawet ? wykonać ją samodzielnie!

Na czym polegają Warsztaty Czekoladowe? To zajęcia praktyczne dostosowane dla dzieci, które pozwolą poznać im każdy etap tworzenia czekoladowych pyszności i brać aktyny udział w każdym z nich. Dzieci dowiedzą się, z czego powstaje czekolada, poznają ciekawostki dotyczące czekoladowych smakołyków oraz samodzielnie ją przygotują. Warsztaty Czekoladowe umożliwią dzieciom samodzielne przygotowanie czekolady od podstaw, a także poznanie procesu temperowania czekolady. Na koniec warsztatów czeka na dzieci najprzyjemniejszy moment dekorowania stworzonej przez siebie pyszności ulubionymi dodatkami oraz będą mogły spakować ją dla i zabrać do domu, aby pochwalić się swoim kunsztem rodzinie.

Warsztaty Czekoladowe to nie tylko świetna zabawa, ale również praktyczne zajęcia pobudzające zmysł smaku, oraz kreatywność poprzez doskonałą i niezapomnianą przygodę.

Urodziny dla dzieci Łódź

Warsztaty Czekoladowe – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.