Papierowe Show

Papierowe show

Oferta papierowego show skierowana jest do wszystkich tych, którzy oprócz świetnej zabawy, ogromną uwagę przywiązują do towarzyszących jej atrakcji. Za pomocą papieru i muzyki można wyreżyserować spektakl, którym nie pogardziłyby nawet największe teatry. Zabawa papierowym show polega na użyciu armat, które w odpowiednim momencie wypuszczają niezliczoną ilość papierowych elementów. Jeśli chcesz zwiększyć atrakcyjność swojej imprezy, specjalnie dla Ciebie możemy połączyć papierowe show z elementami confetti. Oferowana przez nas atrakcja dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych.

Papierowe show pozwoli stworzyć niezwykle widowiskową atrakcję, która zachwyci najbardziej wymagające gusta. Sprawimy, że podczas Twojego przyjęcia będzie panowała niesamowita atmosfera, której towarzyszyć będą wybuchy pozytywnych emocji. Papierowe show, w rytm ulubionych piosenek z bajek, pomoże rozkręcić przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka lub podkreśli doniosłość wydarzeń, np. na oficjalnym bankiecie.

Dla uzyskania efektu wow używamy materiałów najwyższej jakości. Zabawa jest w 100% bezpieczna i może być wykorzystywana na każdej przestrzeni. Papierowe show sprawdzi się na weselach, balach karnawałowych, studniówkach, urodzinach, osiemnastkach, bankietach, galach, przyjęcia niespodzianki.

Skorzystaj z papierowego show jeśli chcesz podkreślić i urozmaicić jakieś ważne wydarzenie.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.