Szycie

Szycie

Warsztaty z szycia dla dzieci to przede wszystkim poznawanie podstawowych pojęć związanych z przyborami krawieckimi. Jest to forma nauki poprzez zabawę dla tych dzieci, które chcą rozpocząć swoją przygodę z szyciem, aby w przyszłości móc pełnić zawody z tym związane. Pierwsze zajęcia przeprowadzane są za pomocą motoryki małej, czyli przyswojenie wiedzy z podstawowych pojęć jak chociażby igła i nitka. Warsztaty z szycia powstały głównie z potrzeby radosnej formy wyrażania siebie oraz spędzania wolnego czasu w sposób jak najbardziej kreatywny.
W trakcie zajęć dzieci uczą się szyć swoje ulubione maskotki, ale przeprowadzane są również zajęcia tematyczne, w zależności od okresu, w którym są organizowane. Efektem tego może być stworzenie własnej czapki Świętego Mikołaja czy personalizowanej poduszki, którą można wręczyć w formie prezentu.
W takcie naszych warsztatów pozwalamy dzieciom wyrazić siebie. Dbamy o to, aby każde dziecko zdobyło potrzebną wiedzę, ale również zachęcamy do tworzenia projektów za pomocą własnej inwencji twórczej.

Urodziny dla dzieci Łódź

Warsztaty Szycie – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.