Warsztaty Ekologiczne

Warsztaty Ekologiczne

Szerzenie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży to nasz obowiązek, podobnie jak dbanie o środowisko, w którym żyjemy, abyśmy mogli jak najdłużej cieszyć się zielenią lasów, czystością wód i świeżym powietrzem. Stosowanie zasad myśli ekologicznej w codziennym życiu może być czymś zupełnie naturalnym, jeżeli w odpowiedni sposób przekażemy dzieciom tę wiedzę i sami wdrożymy ją w codzienne aktywności. Konieczność segregacji śmieci, recyklingu, dbania o czystość środowiska oraz ogólny szacunek do natury i zwierząt to wartości, na których opiera się ekologia. Dzięki takiej postawie zatroszczymy się o to co najcenniejsze ? Ziemię i o zdrową przyszłość dla naszej planety.

W myśl tej idei stworzyliśmy dla Państwa niezwykle ciekawe warsztaty ekologiczne, na których nie tylko w teorii, ale również w praktyce dzieci jak i dorośli będą mogli poznać podstawowe zasady ekologicznego życia w zgodzie z naturą. Realizujemy również eventy ekologiczne dla dzieci i pikniki eko o różnej tematyce.

Warsztaty ekologiczne dla dzieci mają na celu:

  • rozbudzenie potrzeby kontaktu z przyrodą;
  • uświadomienie znaczenia i piękna otaczającego środowiska naturalnego;
  • uświadomienie odpowiedzialności za stan środowiska w najbliższym otoczeniu;
  • zaznajomienie z podstawowymi zasadami ochrony środowiska i rozumienie konieczności ich przestrzegania;
  • pogłębienie wiadomości na temat roślin i zwierząt żyjących na Ziemi;
  • kształtowanie własnego ?ja? w harmonii ze środowiskiem;
  • poznanie słownictwa o treści przyrodniczo-ekologicznej;
  • zrozumienie znaczenia powietrza, wody w życiu człowieka, roślin i zwierząt;
  • kształtowanie właściwych nawyków dotyczących oszczędzania wody i energii;
  • poznanie zasad zdrowego żywienia

Całość zajęć odbywa się na świeżym powietrzu: w lesie, na łące lub w parku. Warsztaty na świeżym powietrzy mają wiele zalet zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. To aktywność, która bawi i angażuje, zapewniając jednocześnie kontakt z naturą. Posiadamy sprawdzony i starannie opracowany program, który pozwoli nam dostosować zajęcia do odpowiedniej grupy wiekowej oraz tematyki przewodniej warsztatów. Edukacyjne warsztaty ekologiczne dla dzieci to świetna zabawa i dużo przydatnej wiedzy, przekazanej w ciekawy i interesujący sposób. Tego typu spotkanie jest najlepszą metodą, aby nauczyć dzieci zachowań ekologicznych i wytłumaczyć im jak wiele dobrego mogą zrobić dla natury i przyszłości.

Urodziny dla dzieci Łódź

Warsztaty Gipsowe – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.