Balony z helem

Balony z helem

Balony wypełnione helem wzbudzają zachwyt u małych i dużych. Są świetnym rozwiązaniem podczas ważnych uroczystości, ponieważ dają mnóstwo możliwości dekoracji. Ogromna ilość dostępnych wzorów w naszej ofercie, pozwala stworzyć niezwykle wyjątkowe ozdoby. Dodatkowo są lekkie, delikatne i kolorowe, dzięki czemu potrafią pięknie przyozdobić ulubioną przestrzeń. Balony z helem można wykorzystać, np. jako ozdoba na urodziny, osiemnastki, wesela, chrzciny, komunie i inne przyjęcia okolicznościowe, ale także jako prezent. Najlepszym rozwiązaniem jest w tej sytuacji poczta balonowa. Oferujemy możliwość wysyłki balonów z helem pod dowolny wskazany adres. . Poczta balonowa jest świetnym pomysłem na prezent, niezależnie od wieku osoby obdarowywanej.

Balony z helem utrzymują się w zależności o materiału z jakiego zostały wykonane. Balony foliowe utrzymują swój niezmieniony wygląd przez 5-7 dni. Po tych dniach nadal utrzymują się w powietrzu, jednak ich wygląd powoli ulega deformacji. Balony lateksowe utrzymują się od 10 do 12 godzin.

Balony z helem to idealne rozwiązanie jeśli chcesz w wyjątkowy sposób zadbać o dekorację sali. Za pomocą balonowych dekoracji możesz stworzyć motto przewodnie całej imprezy. Balony wypełnione helem sprawdzą się w każdej sytuacji, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Kreatywność balonowych dekoracji nie ma ograniczeń.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.