Eksperymenty

Eksperymenty

Eksperymentowanie to zawsze świetny pomysł na rozwijanie wyobraźni i zainteresowań wśród najmłodszych. Taki sposób nauki poprzez zabawę sprawdza się również na naszych warsztatach. Dzięki uczestnictwie w naszym programie, dzieci mogą samodzielnie wykonywać przeróżne czynności. Staramy się pozyskać u każdego z osobna chęci do nauki przedmiotów ścisłych w przyszłości. Nasze warsztaty przybliżają świat eksperymentów, co budzi ogromne zainteresowanie wśród wszystkich uczestników. Podczas zajęć dzieci
dowiadują się jak funkcjonuje otaczająca je rzeczywistość. Program naszych warsztatów posiada różnorodny materiał dydaktyczny, dopasowany do odpowiedniej grupy wiekowej. Staramy się, aby każde dziecko znalazło dla siebie coś interesującego.

Każdy przeprowadzany przez nas eksperyment jest w zupełności bezpieczny dla dzieci. Do ich wykonania używamy tylko bezpiecznych materiałów, które są także używane w przemyśle spożywczym.

Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę pracowników, która przekaże dzieciom ogrom wiedzy w najprostszy, możliwy sposób.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.