Rysowanie długopisem 3D

Rysowanie długopisem 3D

Efekt 3D osiągnął najwyższy możliwy poziom zainteresowania. W związku z ogromnym zainteresowaniem powstały warsztaty z rysowania długopisem 3D. Nasze lekcje pozwalają wprowadzić dzieci w świat magii. Za pomocą długopisu i kartki papieru zachęcają do stworzenia kreatywnych i oryginalnych projektów. Wystarczy odrobina wyobraźni, aby powstało dzieło godne prawdziwego artysty.

Zajęcia i tematyka dopasowane są do wieku uczestników. Wyszkolona kadra pracowników, pomaga dzieciom w stworzeniu nowatorskich projektów na kartce papierów. Rysowanie długopisem 3D pozwala na rozwijanie wyobraźni i kreatywnego myślenia u dzieci. Ich pomysłowość nie zna granic, dlatego też projekty ich autorstwa potrafią być naprawdę wyjątkowe. Warsztaty z rysowania dają nieograniczone możliwości tworzenia. Pozwalają na
zaprezentowanie swoich zdolności bez użycia drogich i ciężkich sprzętów. Efekt 3D wywołał prawdziwą rewolucją nie tylko wśród dzieci. Zachwyca się nim każdy, kto chociaż raz miał z nim do czynienia. Zachęcamy zatem do uczestnictwa wszystkie dzieci, które chcą przenieść się w trójwymiarowy świat.

Urodziny dla dzieci Łódź

Organizacja urodzin dla dzieci – Cennik

Podana cena jest ceną orientacyjną i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi oraz ceny ustalane są indywidualnie w każdym przypadku.